Barevná stěna - funkční a krásný obklad stěny (nejen) do kuchyní

Barevná stěna je funkční a krásný obklad stěny (nejen) do kuchyní. Vyrábí se z Alukompozitu - sendvičové desky s hliníkovým povrchem. Barevná stěna je dostupnější alternativa skleněného obkladu (tzv. grafosklo).

 

Neobvyklé řešení obkladu stěny nejen ke kuchyňské lince. Vytvořte si svůj individuální design, jako highlight Vašeho interiéru. Obří motivy Vás každý den potěší svou ostrostí a sytostí barev.

Vyberte si jakýkoliv motiv, nebo dodejte vlastní fotografii, rozhodněte se kterým způsobem chcete instalovat a zadejte Vámi požadované rozměry. Vaše Barevná stěna bude vyrobena na míru a dodána do tří týdnů.

Barevná stěna pro použití v kuchyňské lince je něco mezi skleněným obkladem a nalepovací fólií. Zatímco sklo je drahé a obtížně se montuje, fólie zase nemají trvanlivost a nesnesou teplo. Barevná stěna nemá problém s -50 až +100°C, odolává vlhkosti, UV záření, snadno se instaluje a čistí.

Barevná stěna je čerstvá dávka designu a individuality do českých interiérů. Nápady a možnosti, jak vytvořit svou unikátní Barevnou stěnou jsou bez hranic.

Díky svým vlastnostem najde Barevná stěna uplatnění všude tam, kde se potkávají požadavky na hygienu a údržbu, např. ve sprchových koutech, na místech v domácnosti, která nám často znečišťují děti nebo domácí mazlíčci, nebo třeba v restauracích a barech.

Maximální rozměry barevné stěny jsou 3700x750mm

 

 VÝPIS VŠECH NOVINEK NALEZNETE ZDE
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Jsme tu pro vás online Jsme tu pro vás online

Bohužel dle nařízení vlády budou naše studia od 22.10. zavřena. My jsme tu pro vás stále, i když pouze online. Zavolejte nám a…

21.10.2020
Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty