Realizace vestavěných skříní

Realizace vestavěných skříní

pro Váš dům

Skloubit design, dostatek úložného prostoru a atypický prostor vašeho domova nebo kanceláře není mnohdy snadné. Při návrhu vestavné skříně je potřeba vše důkladně promyslet. Naši bytoví designeři však vždy navrhnou, doporučí a následně vytvoří 3D návrh podle vás, vašich potřeb i požadavků. Ve výsledné skříni je rozhodující důraz kladen na maximální splnění nejvyšších standardů kvality a dostatek úložného prostoru. Nejdůležitější je však vaše spokojenost. Zde naleznete výběr realizaci dle přání našich zákazníků.

Realizace vestavěných skříní

Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Jsme tu pro vás online Jsme tu pro vás online

Bohužel dle nařízení vlády budou naše studia od 22.10. zavřena. My jsme tu pro vás stále, i když pouze online. Zavolejte nám a…

21.10.2020
Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty