Vestavné a kombinované trouby Siemens iQ500

Čas je velmi důležitý. Podřizujeme se mu a jsme na něm závislí. S novými troubami řady iQ500 jste to vy, kdo o tempu rozhoduje. Díky inovativním funkcím zaměřeným na rychlost je vaše trouba vmžiku připravená a vy se tak můžete více soustředit na vynikající kulinářské výtvory, například nachystat nezapomenutelnou večeři pro přátele. Ať už jsou vaše plány jakékoliv, tak tato svoboda a flexibilita určitě obohatí váš život o novou sféru komfortu a zážitků při vaření. Překonejte sebe i očekávání svých hostů - a to neustále.

 

Navržené do detailu

Svým nadčasovým designem se trouby iQ500 stanou nepřehlednutelnou ozdobou vaší kuchyně. Diky prvotřídním materialům,jakými jsou chrom a sklo, máte navíc jistotu, že budou i po letech stále vypadat skvěle. Precizně navržený ovládací panel s podsvíceným otočným voličem lightControl naprosto předčí vaše prvotní očekávání. Objevte možnosti této designové ikony, která přináší vynikající zážitky z vaření tím nejlepším způsobem.

 

 

 

Užívejte si ještě větší volnost při rozmístění spotřebičů

Trouby iQ500 můžete instalovat podle libosti, zvláště pak v kombinaci s ostatními spotřebiči. Nad sebe, nebo vedle sebe - díky jednotnému designu vestavných spotřebičů Siemens bude vaše kuchyně působit vždy uceleným dojmem. V tomto duchu je ohřevná zásuvka skvělým doplňkem k ostatním spotřebičům. Slouží k předehřívání talířů, udržování teploty pokrmů před servírováním, nebo ji můžete použít k citlivému rozmrazení potravin.

 

 

 

 VÝPIS VŠECH NOVINEK NALEZNETE ZDE
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Jsme tu pro vás online Jsme tu pro vás online

Bohužel dle nařízení vlády budou naše studia od 22.10. zavřena. My jsme tu pro vás stále, i když pouze online. Zavolejte nám a…

21.10.2020
Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty